poznaninfo24.pl

Poznaliśmy wszystkich mieszkańców domu Top Model!

Poznaliśmy wszystkich mieszkańców domu Top Model!

26.09.2020, 08:52

Top Model to jeden z programów stacji TVN, gdzie uczestnicy walczą o tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa jak i również znane i lubiane jury, które gromadzi przed telewizorami tysiące widzów. Do tego będzie można zobaczyć sporo cenionych w świecie mody osób, czyli redaktorki pism o modzie, światowej sławy fotografowie, czy też znane modelki.

W ramach tego sezonu konkurować będzie czternastu uczestników, wśród których są również osoby ze złotym i srebrnym biletem. Złoty bilet jurorzy przyznają tej osobie, której możliwości do stania się modelem lub modelką są największe, co skutkuje tym, że taki uczestnik automatycznie znajdzie się w domu Top Model. Za to bilet w kolorze srebra jest oceną osób głosujących w Sieci, których zadaniem był wybór swojego ulubieńca, który nie musi pojawić się na etapie castingów i natychmiastowo trafia na bootcamp, czyli następny etap.

Czego się można spodziewać w programie?

Program oferuje możliwości rozwoju oraz pojawienia się w świecie modelingu, dlatego co sezon na zgłoszenie decyduje się naprawdę dużo chętnych. Co tydzień uczestnicy wykonują różne konkurencje, które będą sprawdzianem tego, czy odnajdą się oni w w pełnym wyzwań świecie mody. Głównym zadaniem jurorów jest ocena ich pracy i decyzja o tym, który z zawodników opuszcza program w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja przywrócenia do programu po eliminacji, dzięki ingerencji Michała Piróga, który czuwa zza kulis, oferując wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Główną nagrodą jest podpisanie kontraktu z agencją modelek jak i sesja okładkowa w miesięczniku "Glamour". W najnowszym sezonie dowiemy się, który z nich zostanie dziewiątym zwycięzcą Top Model. O ten tytuł konkuruje całkiem sporo ciekawych uczestników, dlatego z pewnością warto będzie oglądać na bieżąco emitowane odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij