poznaninfo24.pl

W pojedynku półfinałowym europejskich mistrzostw oglądaliśmy emocjonujące widowisko! Włoska reprezentacja zwyciężyła hiszpańską reprezentację narodową i awansowała do finału tego turnieju!

09.07.2021, 15:53

Z całą pewnością było to emocjonujące starcie i kibice obecni na stadionie mieli bardzo dużo szczęścia, ponieważ mieli szansę podziwiać ten mecz. I takie starcia podkreślają z jakiej przyczyny futbol jest w momencie obecnym najczęściej oglądaną sportu dyscypliną na całym świecie. W tym spotkaniu fani piłki nożnej mogli oglądać wszystko to, co w futbolu najwspanialsze. Bardzo dobrze ten mecz zaczęli gracze hiszpańskiej reprezentacji, jednakże to zawodnicy włoskiej drużyny narodowej ustrzelili pierwszego gola. Przygotowywani przez trenera Enrique Luisa gracze nie mieli jednak w planach złożyć broni. Alvaro Morata zdołał doprowadzić do rezultatu remisowego na 10 minut przed zakończeniem pojedynku. Główny arbiter tego meczu był zobligowany do zarządzenia dodatkowego czasu gry. W trakcie dogrywki też nie padły bramki i z tego powodu o zwycięstwie zdecydować musiały jedenastki. Podczas konkursu rzutów karnych delikatnie lepsza była kadra Włoch, która wygrała wynikiem 4:2 i to właśnie ona będzie grać na wieczór w niedzielę w finałowym spotkaniu czempionatu europejskiego.