poznaninfo24.pl

Wygrana Trójkolorowych z Chorwatami.

12.09.2020, 14:17

W pojedynku Francji z Chorwacją mieliśmy przyjemność obejrzeć dużą ilość goli. Końcowy wynik spotkania wynosił 4:2 na korzyść Trójkolorowych. Tak więc drużyna z Bałkanów nie dała rady odegrać się za finałowe starcie mundialu w rosyjskiej stolicy. Francuzi okazali się w tym pojedynku trochę mocniejsi od zawodników z Chorwacji.

Wielu ekspertów postrzegało to starcie jako rewanż za finałowy pojedynek mundialu na rosyjskiej ziemi. Początkowe minut meczu tylko to udowadniały. Zawodnicy z Chorwacji grali zdecydowanie pewniej. Konstruowali wiele akcji podbramkowych. Pierwszego gola dla Chorwacji zdobył Lovren. Ostatnie dogranie w tej akcji wykonał Lucas Hernandez. Po 15 minutach goście wygrywali 1:0.

Francuzi nie byli w stanie powstrzymać następnych ataków przygotowywanych przez zawodników z Bałkanów. Fantastycznie wystąpił golkiper Chorwacji. Jego parada powstrzymała Griezmanna przed ustrzeleniem bramki. Zawodnik Barcelony zdobył bramkę kilka minut później. W tym przypadku bramkarz gości nie miał szans.

Dużo goli w meczu.

Remis nie zadowalał nikogo. Najlepsze ekipy ostatniego mundialu marzyły tylko triumf w tym meczu. Tak więc cały czas fani mieli możliwość śledzenia fantastycznych sytuacji podbramkowych. Ilość trafień jest tego idealnym tego dowodem. Na stadionie gospodarzy widzieliśmy świetny pojedynek.

Na koniec pierwszej części starcia Francuzi zaczęli odrabiać straty. Ważna w tym przypadku była forma Martiala Anthony'ego, który ustrzelił trafienie dające wyrównanie mistrzom świata. Spotkania w ramach Nations Cup potrafią dać kibicom piłkarskim mnóstwo wspaniałych doznań. Zawodnicy tych dwóch zespołów zaprezentowali wysokie umiejętności sympatykom w całej Europie. Z pewnością wiele telewidzów może być zadowolonych. Finalnie ze zwycięstwa cieszyli się mistrzowie świata.

Zawodnicy chorwaccy musieli do pogodzenia się z ze stratą punktów. Wicemistrzowie świata zaprezentowali się z fantastycznej strony. Dla Francuzów to kolejne zwycięstwo w Narodów Lidze.