poznaninfo24.pl

Dwunastego czerwca wystartują Mistrzostwa Europy w piłce nożnej! Wynik remisowy w starciu polskiego zespołu z rosyjską kadrą.

Dwunastego czerwca wystartują Mistrzostwa Europy w piłce nożnej! Wynik remisowy w starciu polskiego zespołu z rosyjską kadrą.

11.06.2021, 14:23

W tym momencie piłka nożna to najbardziej popularna sportowa dyscyplina w naszym państwie. Wielu wielbicieli piłkarskich oczekuje na nadchodzące wielkimi krokami Starego Kontynentu mistrzostwa i to nie powinno w takim przypadku nikogo zaskakiwać. Narodowa kadra będzie grać tam i pojedynkować się będzie w grupie z drużyną Hiszpanii, Słowacją oraz kadrą Szwecji. Nie są to najprzyjemniejsi oponenci, jednakże mamy spore szanse na zakwalifikowanie się do dalszej fazy i powinniśmy to przyznać. W tej sytuacji niezwykle istotne będzie to, aby zaprezentować się z najwybitniejszej perspektywy. Polska kadra w ubiegłym tygodniu zagrała starcie towarzyskie z rosyjską reprezentacją, która także grać będzie na Euro. Fani piłki nożnej mogli być bez najmniejszych wątpliwości zachwyceni, gdyż po raz pierwszy od dawna mogli stawić się na obiekcie. W spotkaniu tym zabrakło jednak wiele akcji podbramkowych i na koniec reprezentacja narodowa zagrała na remis z rosyjską kadrą 1:1. Dla polskiej kadry bramkę już w 4 minucie zdobył Świerczok Jakub, z kolei dla Rosji strzelił Wiaczesław Karawajew.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij