poznaninfo24.pl

Gigantyczne przeżycia w dodatkowym czasie gry meczu z piłkarską reprezentacją Anglii! Szymański Damian ustrzelił bramkę i został okrzyknięty herosem polskiej drużyny narodowej!

Gigantyczne przeżycia w dodatkowym czasie gry meczu z piłkarską reprezentacją Anglii! Szymański Damian ustrzelił bramkę i został okrzyknięty herosem polskiej drużyny narodowej!

11.09.2021, 08:17

Od prawie dekady zwracamy uwagę na fakt, że polska narodowa drużyna rozgrywająca mecze na byłym stadionie dziesięciolecia bywa bardzo trudna do zatrzymania. Naprawdę rzadko tracimy punkty na tym stadionie i rozsądnie być świadomym tego, iż spora w tym zasługa fanów piłki nożnej z Polski. Kiedy Stadion Narodowy wypełnia się do ostatniego krzesełka piłkarze naszej kadry dostają dodatkowego zastrzyku mocy. Zawodnicy selekcjonera Sousy w kwalifikacyjnych rozgrywkach do światowych mistrzostw spisują się do tego momentu całkiem nieźle, jednak ich dyspozycja jest oddalona od ideału. Polskich zawodników w środę na wieczór czekał naprawdę trudny sprawdzian, jakim był z całą pewnością pojedynek z drużyną Anglii. Każdy kibic futbolu z naszego kraju rozumiał to, jak trudnym przeciwnikiem w dziejach spotkań polskiej drużyny narodowej są zawodnicy Anglii. Nie było miejsca na wątpliwości w takiej sytuacji, ponieważ niezwykle istotne było ugranie największej ilości punktów.

Przed tym spotkaniem narodowa kadra Polska była odgórnie skazywana na przegraną. Bez wątpienia warto zwrócić uwagę na to, iż zawodnicy z Polski w wielu przypadkach bardzo mobilizują się na pojedynki z dużo silniejszymi. W tej sytuacji było podobnie i trzeba mieć na uwadze to, przez chwilę można było nawet stwierdzić, że reprezentacja piłkarska Polski może rywalizować o triumf z zespołem angielskim. dla polskiego zespołu narodowego to było naprawdę trudne 90 minut i z pewnością należy ich pochwalić za rywalizację do końca meczu. W momencie, kiedy gola w 80 minucie zdobył Kane Harry wydawać się mogło, iż może to być zakończenie nadziei o dobrym wyniku. Polska kadra ostatecznie nie zamierzała odpuścić i do ostatnich minut tego pojedynku poszukiwała możliwości do zdobycia gola. W dodatkowym czasie meczu, który doliczył arbiter bramkę na wagę remisowego rezultatu ustrzelił gracz AEK-u z Aten Szymański Damian. To była bez najmniejszych wątpliwości świetna chwila dla tego polskiego zawodnika. Polska narodowa drużyna w ostatecznym rozrachunku wywalczyła wynik remisowy na Narodowym w meczu z narodową drużyną Anglii i za sprawą tego nadal ma duże szanse na awans do mundialu.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij