poznaninfo24.pl

Jeden z najbardziej bramkostrzelnych skrzydłowych w dziejach futbolu zmienia drużynę na PSG! Messi Lionel przestał być zawodnikiem Barcelony!

Jeden z najbardziej bramkostrzelnych skrzydłowych w dziejach futbolu zmienia drużynę na PSG! Messi Lionel przestał być zawodnikiem Barcelony!

24.08.2021, 13:22

Roszady transferowe piłkarskich klubów w ramach pauzy pomiędzy zmaganiami ligowymi zapewne są często ekscytujące. Jednak to, co mieliśmy szansę śledzić tego lata zadziwiło niemal wszystkich kibiców nożnej piłki. Wydawało się, iż Leo Messi zostanie zawodnikiem FC Barcelony do ostatnich dni swojej kariery piłkarskiej. Jednak FC Barcelona ma finansowe kłopoty i reprezentant Argentyny nie miał wyboru, był zobligowany opuścić zespół. wicemistrz ligi francuskiej jest klubem, który podjął decyzję, aby zatrudnić napastnika argentyńskiej reprezentacji. Klub z ligi francuskiej przedstawił Argentyńczykowi atrakcyjną ofertę kontraktu, którą były już piłkarz Dumy Katalonii zaakceptował. Warto mieć świadomość tego, że to na pewno chwila przełomowa w historii europejskiego futbolu. Od tego momentu wielbiciele futbolu będą mogli podziwiać popisy Messiego we francuskiej lidze. Bez żadnych wątpliwości wiele osób będzie zainteresowane tym, jak argentyński gracz poradzi sobie w nowych warunkach. Lionel Messi stworzy tercet z takimi piłkarzami, jak Mbappe a także Neymar, co może zagwarantować PSG sporo pucharów.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij