poznaninfo24.pl

Kadra narodowa Macedonii wygrywa i zapewnia sobie awans do pojedynku finałowego turnieju barażowego z portugalską kadrą narodową!

Kadra narodowa Macedonii wygrywa i zapewnia sobie awans do pojedynku finałowego turnieju barażowego z portugalską kadrą narodową!

28.03.2022, 08:41

Wielbiciele piłki nożnej na pewno są przyzwyczajeni do tego, iż co chwilę w świecie piłkarskim mogą się zdarzyć sensacje. W historii futbolu już bardzo często dostawaliśmy szansę oglądać spotkania, podczas których został wskazany murowany faworyt, a w rozrachunku końcowym zwycięstwo odnosiła teoretycznie słabsza drużyna. Mistrzostwa świata w piłce nożnej w Katarze zostaną rozegrane w tym roku, a kwalifikacje do tego turnieju skończyły się w listopadzie ubiegłego roku. W pierwszych spotkaniach zmagań barażowych mogliśmy mieć nadzieję na mnóstwo niesamowitych emocji, ponieważ zostało tylko kilka miejsc, o które rywalizują zespoły ze Starego Kontynentu. Piłkarska reprezentacja Polski zakwalifikowała się do finału swojej barażowej drabinki, gdyż kadra narodowa Rosji ukarana została walkowerem z powodu rozpoczęcia wojny na Ukrainie. Nasi zawodnicy będą walczyć z narodową kadrą Szwecji w wielkim finale turnieju barażowego. Z całą pewnością wielbiciele włoskiego zespołu narodowego liczyli na dostanie się do mistrzostw świata, które odbywać się będą w Katarze. Gracze narodowego zespołu Macedonii mieli jednak zdecydowanie odmienne nastawienie i postanowili zagwarantować sporą niespodziankę.

Trzeba mieć na uwadze fakt, że reprezentacja narodowa Włoch była w tym pojedynku drużyną znacznie lepszą. Jednakże przez cały mecz nie umieli zaznaczyć tego bramką. Dominacja w strzałach na bramkę drużyna narodowej Włoch była spora, ale wiele prowadziło do tego, że arbiter tego starcia będzie musiał zaprosić zawodników na dodatkowe trzydzieści minut gry. Pod sam koniec gry na strzał zza szesnastki zdecydował się jednak Trajkovski. Były zawodnik Palermo bez cienia wątpliwości nie spodziewał się tego, iż jego strzał da szansę na ogranie włoskiej reprezentacji narodowej i zapewni jego reprezentacji kwalifikację do dalszej rundy zmagań barażowych. Dla piłkarzy z Włoch to była totalna tragedia. Bez najmniejszych wątpliwości obecni mistrzowie Starego Kontynentu oczekiwali tego, iż będą w stanie zajść bardzo wysoko na mistrzostwach świata w Katarze. Z marzeniami na wygranie mundialu muszą jednak poczekać kolejne cztery lata, gdyż w tym roku skuteczniejszą kadrą okazała się narodowa kadra Macedonii. Narodowa kadra Macedonii mierzyć się będzie z portugalską drużyną narodową w finałowym starciu turnieju barażowego.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij