poznaninfo24.pl

Szkoleniowiec Sousa podał do mediów na początku tygodnia listę piłkarzy reprezentacji Polski na Mistrzostwa Starego Kontynentu! Paru zawodników odsuniętych od reprezentacji Polski!

Szkoleniowiec Sousa podał do mediów na początku tygodnia listę piłkarzy reprezentacji Polski na Mistrzostwa Starego Kontynentu! Paru zawodników odsuniętych od reprezentacji Polski!

25.05.2021, 13:50

Spora ilość młodych chłopaków, których celem życiowym jest profesjonalna gra w piłką nożną rozmyśla o występie na turnieju. Bez cienia wątpliwości futbol to aktualnie najbardziej znana sportu dyscyplina na Starym Kontynencie. Od wczesnych lat dzieci pod to się przygotowują, by kiedyś grać na największych stadionach światowego futbolu. Powinniśmy jednakże pamiętać o tym, że droga do pozostania graczem do prostych nie należy i zmusza do dużej liczby wyrzeczeń. I chociażby z tego powodu młodociani chłopcy, którym udało się budzą niezwykle często zawiść oraz jednocześnie uszanowanie w gronie własnych znajomych. W połowie przyszłego miesiąca startować będą europejskie mistrzostwa w futbolu, w których rywalizować będą dwadzieścia cztery drużyny. To bez cienia wątpliwości znaczy, iż na kibiców piłki nożnej czekają ogromne doznania. Bez najmniejszych wątpliwości zostaniemy świadkami bardzo dużej ilości goli a także pojedynków piłkarskich, ponieważ turniej Mistrzostw Europy grany będzie przez równy miesiąc. W obecnym tekście natomiast będzie naszym zamiarem się skoncentrować na kadrze narodowej, ponieważ selekcjoner Paulo Sousa ogłosił listę zawodników na pojedynki europejskich mistrzostw.

Od kilku dekad opracowanie kadry na dużej rangi zmagania takie jak światowe mistrzostwa oraz mistrzostwa Starego Kontynentu pobudzić potrafi spore emocje w naszym narodzie. Trafiały się w takim przypadku bardzo często, które nie wszystkim do gustu przypadły. W tym przypadku było bardzo podobnie. Z pewnością bardzo dużym zdziwieniem, w momencie gdy selekcjoner Paulo Sousa ogłosił graczy listę był brak w narodowej drużynie Grosickiego, który przez bardzo długo stanowił trzon naszej piłkarskiej kadry. Piłkarz West Bromwich Albion od kilku miesięcy nie gra w piłkę systematycznie i jest to główną przyczyną tego, iż selekcjoner Sousa Paulo nie miał chęci powołać Grosika do drużyny reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy. mamy fenomenalną kadrę narodową Na papierze, która pojedynkować się może o wysoki rezultat na europejskim czempionacie. W takim przypadku pozostaje nam oczekiwać na otwierający mecz Mistrzostw Europy, gdzie zespół Polski będzie rywalizować z drużyną Słowacją.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij