poznaninfo24.pl

Zaskakujące wygrane mogli podziwiać fani sportów walki na gali mieszanych sztuk walki FAME 14 w krakowskiej Tauron Arenie!

Zaskakujące wygrane mogli podziwiać fani sportów walki na gali mieszanych sztuk walki FAME 14 w krakowskiej Tauron Arenie!

18.05.2022, 10:14

W ostatnich latach mieszane sztuki walki były bardzo popularne w naszym kraju i nie da się temu zaprzeczyć. Warto mieć świadomość faktu, że pierwszymi prekursorami walk MMA w naszym kraju byli Lewandowski Martin a także Kawulski Maciej, którzy otworzyli federację Konfrontacji Sztuk Walki. Bez większych wątpliwości do tej sportowej dyscypliny sporo sympatyków skusiła rywalizacja Najmana Marcina z mistrzem światem Strongmen przed 13-stoma laty. Z pewnością przemiana dyscypliny sportowej przez mistrza świata Strongmenów na sztuki walki była zaskakująca. Każdy chciał oglądać w akcji mistrza świata Strongmenów a mnóstwo sportowych ekspertów było zaintrygowanych tym wydarzeniem. W naszym kraju z biegiem lat popularność sportów walki rosła i na skutek tego powstała federacja FAME MMA.

Osoby, które są popularne w mediach społecznościowych walki toczą ze sobą w organizacji FAME. zauważyć mogliśmy już od pierwszych edycji, iż jest bardzo duże zaciekawienie takim produktem. Jeśli chodzi o wykupione PPV, każda organizowana gala pobijała wyniki sprzedażowe. W poprzedni weekend miała miejsce 14 edycja gali FAME, która odbyła się na hali w Krakowie. Włodarze FAME MMA naszykowali dla swoich fanów sporo fascynujących pojedynków. Pojedynek pomiędzy Tomaszem Działowym, a Mateuszem "Trombą" Trąbką był main eventem gali FAME MMA 14. Należy mieć na uwadze to, że poziom sportowy każdego starcia był naprawdę wysoki. Wpływ na jakość spektaklu zazwyczaj postęp u danych gwiazd, który dostrzec można przy kolejnych odsłonach FAME. Na starcie wieczoru, gdzie lepiej przygotowany był Mateusz "Tromba" Trąbka oczekiwali fani sportów walki. Następna odsłona FAME najprawdopodobniej będzie mieć miejsce we wrześniu. Federacja FAME miała okazję zapowiedzieć sporo rozpoznawalnych celebrytów, które będą toczyć pojedynki w klatce na ten rok. Należy czekać na nadchodzące edycje FAME MMA, ponieważ jest to porywające show.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij